Formda kalmak ister misiniz?

Tarih: 11 Eylül 2020 Cuma 17:04

Mersin de bir ilk Ems stüdyosu olarak 2014 yılında hizmete başlayan M&FIT LİFE, formda kalmak isteyenlerin uğrak adresi haline geldi.

Haber-Gencay OLCAN

 

Mersin’de aktif olarak uyguladıkları Ems, Vacutherm, Bodyroll ve Powerplate sistemleri ile Mersinlilerin gönüllerinde taht kuran M&FIT LİFE, kapılarını gazetecilere açtı. Mersinlilere formda kalmak için önerilerde bulunan M&FIT LİFE’nin kurucusu Mustafa Tan Karamanoğlu, “Öncelikle şunu söylemeliyim formda kalmak dünyanın en basit işidir. Aslında her şey matematiksel vücuda alınan ve yakılandır. Hayatımızda spora ve beslenmeye biraz daha önem vermemiz gerekiyor” dedi.

 

“ALINAN SONUÇLARIMIZ OLDUKÇA BAŞARILI OLUP VE KALICIDIR”

M&FIT LİFE’nin haftanın 2 günü 30 dakikadan oluşan programları ile zaman sıkıntısı olan hızlı ve etkili sonuç almak isteyen kişiler için ideal bir merkez olduğunu kaydeden Karamanoğlu, “Ayrıca 30 dakika da yapılan seanslar kasları 3 gün boyunca çalışmaya devam etmektedir. Alınan sonuçlarımız oldukça başarılı olup ve kalıcıdır. Ayrıca Ems antrenmanlarımız alışılmışın dışında powerplate sistemi, koşu bandı, spinnig, trambolin, direnç antrenmanı ve sıkıntılı bölgeye yönelik uygulama yapılmakta” diye konuştu.

 

“1 AYLIK SÜREÇTE 3 İLE 8 KİLO YAĞ KAYBI”

Bodyspace Vacutherm sistemi hakkında konuşan Karamanoğlu, “Bodyspace ile basınç ve sıcaklık içinde haftada 2 veya 3 kez yaptığımız 30 dakika yeni nesil antrenman konsepti 30 dakikalık antrenmanda bin ile  bin 400 arası kalori yakımı sağlanıyor. Ortalama 1 aylık süreçte 3 ile 8 kilo yağ kaybı meydana gelmektedir” diye konuştu.

 

“VÜCUDUN TÜM BÖLGELERİ ÇALIŞIYOR”

Bodyroll sisteminin, sıklaşma, toparlama ve selülit tedavisinde etkili bir yöntem olduğunu sözlerine ekleyen Karamanoğlu, “Özel bambu roller sistemi olarak kurgulanmış Bodyroll Uzak Doğu masajlarının teknolojisi ile buluşmuş halidir. 30 dakika boyunca farklı pozisyonda vücudun tüm bölgeleri çalışıyor” ifadelerini kullandı.

 

“KEMİĞİN ÜSTÜNDEKİ EN İNCE KASLARI DAHİ ÇALIŞTIRIYOR”

Son olarak Ems sistemi hakkında konuşan Karamanoğlu, “Ems sistemi, haftada 2 gün 25 dakikalık seanslardan oluşuyor. Ems sistemi ile 25 dakikada yapılan çalışma normal bir fitnes merkezinde yapılan 4-6 saatlik çalışma ile eş değerde Ems’i diğer sporlardan ayıran en büyük özelliği ise kemiğin üstündeki en ince kasları dahi çalıştırmasıdır. Ems sistemi kas güçsüzlüğüne bağlı bel, boyun ve sırt ağrılarına iyi gelmektedir” şeklinde konuştu.

 

MUSTAFA TAN KARAMANOĞLU KİMDİ?

1990 Mersin doğumluyum. Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Mezunuyum. Spor hayatıma amatör olarak 1998 yılında başlayıp Atletizm branşında 2005 yılında Milli takıma girmeye hak kazandım ve 2005-2019 yılları arasında ülkemizi birçok uluslar arası yarışlarda temsil ettim Cirit atma branşında 28 Türkiye şampiyonluğu 3 Türkiye rekoruna sahibim İstanbul Enka Spor Kulübünde ve Fenerbahçe Spor Kulübünde uzun zaman yarıştım. Avrupa ve Balkanlar’da birçok madalya kazandım 2010-2012 yılında Amerika da Amerikan Milli takım hocaları ile personel trainer, ems ve birçok sportif alanlarda eğitimler aldım.

 

 


Etiket: mersin, mfit, spor


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA