image Nizamettin Kılıç
Neler Oluyor Neler!Yazı Tarihi : 18.02.2022
 E-Mail : nizamkilic23@hotmail.com

 

 

Uzun zamandır köşe yazısı yazmıyordum artık bir yazı dizisi ile siz değerli Mersin halkının ve iş dünyasının yanında olacağım. Neler oluyor Neler başlığı ile yazılarıma devam edeceğim.

Mersin hepimiz için önem taşıyan bir kent tarihi dokusu, tarım kenti olması, liman şehri olması ve Turizm şehri olması bizler için büyük bir değer taşımakta. Değerlerimize sahip çıkma ve bu değerleri korumak tabi ki Mersin de yaşayan herkese düşmektedir.  

Mersin’in ekonomik zenginlikler içerisin de olması da kentin katma değerini arttırmakta sanayii ve liman şehri olması münasebetiyle yapılan yatırımlar yerin de zamanın da gerçekleşmelidir. Yapılan yatırımlar istihdam ve kente katma değer sağlamaktadır.

Şehrin dinamizmi ekonomiden geçtiğini iyi biliyoruz sanayileşmeyi kastediyorum. Ekonomi kimlerin elinde ne halde olduğunu da iyi biliyoruz. Bazı doğru bilinen ve yanlış yapılan ekonomik yatırımlar bulunmaktadır. Konuya enlemesine ve boylamasına bir sonraki yazımda gireceğim. 

Ayrıca yakın zaman olacak bazı oda seçimlerine hep birlikte göz atacağız.

Nizamettin KILIÇ

Köşe Yazarı

 
 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA