Eskişehir'de öğrenciler yaz tatillerini sporla dolu geçirdi
Tarih: 10 Eylül 2023 Pazar 15:39

İHA


Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları’nda öğrenciler yaz tatillerini sporla dolu geçirdi. Bu çerçevede Yaz Spor Okulları Voleybol branşı öğrencileri ailelerinin de katılımıyla son kez sahaya çıkarak yaz boyunca öğrendiklerini sergiledi.

  Temmuz ayında başlayan futbol, basketbol, voleybol, hentbol ve tenis branşlarında spor eğitimlerinin düzenlendiği Yaz Spor Okulları’nda sona gelindi. Yaklaşık 120 öğrenci yaz boyunca Voleybol Antrenörleri Kaan Durmaz ve Burhan Öngelen’le birlikte voleybola ilk adımlarını attı. Eğitim programının sonunda ise öğrenciler gösteri maçı ile voleybol alanındaki yeteneklerini sergilediler. Anadolu Üniversitesi SKS tarafından düzenlenen Yaz Spor Okullarında verilen eğitimlerle çocukların sporla tanışması, kişisel, zihinsel ve fiziksel becerilerinin geliştirilmesinin yanı sıra zamanlarını verimli geçirmeleri amaçlanıyor. Tamamen ücretsiz olarak düzenlenen spor okulunun sonunda ise öğrenciler katılım sertifikası takdim edilecek. 
                                    


Etiket: anadolu üniversitesi, yaz spor okulları, voleybolcu öğrenciler

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA