Obezite ve Diyabet Teknoloji Merkezi faaliyetlerine başladı
Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe 18:16

İHA


Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, bünyesinde kurulan Obezite ve Diyabet Teknoloji Merkezi’nin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, hastalara hızlı tanı koyma ve tedavi etme maksadıyla kurduğu Obezite ve Diyabet Teknoloji Merkezi’nin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Anadolu Hastanesi Başhekimi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Levent Bilir, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İ. Cenk Soğukpınar, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Osman Son ve Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Yıldız merkezi tanıtan sunumlarını yaptı. Sunumların ardından karşılıklı soru-cevap şeklinde ilerleyen toplantılarda, obezite ve diyabet tedavisinde dünyada gelinen seviye ve bu teknolojilerin Anadolu Hastanesi’nde nasıl kullanıldığına dair bilgilendirmelerde bulunulurken, Eskişehir’den birçok kurumun iş yeri hekimleri ve aile hekimleri toplantıya katılarak yeni teknoloji hakkında hem bilgilendi hem de görüşlerini sundu. 
                                       


Etiket: obezite, merkez, teknoloji

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA