MHP’liler sel sonrası sahada
Tarih: 20 Kasım 2023 Pazartesi 10:57

İHA


Sel ve su baskınlarının yaşandığı Adıyaman’da, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman teşkilatı sahada mücadele etti.

Adıyaman’da 2 gün boyunca etkili olan sağanak yağış konteynerlerde yaşayan vatandaşları olumsuz etkiledi. Bazı evler sular içinde kaldı. Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman İl Başkanlığı bu durum karşısında kriz masası oluşturarak sahaya indi. Teşkilat mensupları evlerini su basan vatandaşların yardımına kotu. Sel sularıyla mücadele etti.

"Sizin her derdinizi kendi derdimiz bilip, sizlere hizmet edeceğiz"

MHP İl Başkanı Ali Önat konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Biz bu göreve gelirken Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'e ‘Gece yatmayıp, gündüz oturmayıp çalışacağız, sizi mahcup etmeyeceğiz’ diye söz verdik. Adıyamanlı hemşerilerimize ise, ‘Sizin her derdinizi kendi derdimiz bilip, sizlere hizmet edeceğiz’ dedik. Sağanak yağıştan olumsuz etkilenen depremzede vatandaşlarımızın durumuna kayıtsız kalmadık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla gece saatlerinden itibaren konteyner kentleri tek tek gezip sorunları tespit ettik. Kendi imkanlarımızla giderebildiğimiz sorunları giderdik. Evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşların ise başka evlere veya yurtlara yerleşmelerini sağladık. Bizlerle her an irtibat içinde olan Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın Bey'e şahsım ve Adıyamanlı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Etiket: adıyaman, sel, su baskınları, mhp

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA