Candan kardeşlerin ifadesi şaşırttı
Tarih: 20 Kasım 2023 Pazartesi 12:00

Haber Merkezi


Dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklanan Bahar, Nihal Candan suçlamaları kabul etmedi, para dolu çanta ve helikopter fotoğrafıyla ilgili ise ‘onlar photoshop, zengin görünmek beni mutlu ediyor” dedi.

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’nda ifadeleri alınıp mahkemeye tutuklanma talebiyle gönderilen Candan kardeşlere 3 Mayıs’ta tutuklanan çete lideri Onur Apaydın bağlantısı soruldu.

SEVGİLİSİNİN ADINI BİLMİYORMUŞ

Bahar Candan “Ablamdan ayrıldıktan sonra bilinen restoranlarda, Etiler’deki bilinen mekanlarda bir araya geldik. Şahıslarla bir kere yemek yemiş olabiliriz, onun dışında hiçbir bağlantımız yok. Birkaç yıldır ben bu telefonumu kullanıyorum. Biz Onur Apaydın’ı Kaan diye biliyorduk. Gerçek adını bilmiyorduk. Kendisini bir yıldır tanırım. Suçlamaları kabul etmiyorum. Serbest bırakılmayı talep ediyorum” dedi.

Nihal Candan da Onur Apaydın’ı Kaan Hamzaoğlu olarak tanıdığını, kendisiyle ayrıldıktan sonra gece kulübünde sadece karşılaştıklarını söyledi. Çete olduklarını bilmediklerini ve onlarla bir bağlantısının olmadığını iddia etti.

 ‘ZENGİN GİBİ GÖRÜNMEK BENİ MUTLU EDİYOR’

Nihal Candan ile birlikte suç örgütü vitrinine para kasası oldukları iddialarını reddeden Bahar Candan sosyal medya hesabından paylaştığı para dolu çanta ve helikopter fotoğrafıyla ilgili ise “onlar photoshop” dedi.

Bahar Candan kendini “Lüks bir yaşantım yok” diye savunurken idolünün zenginler olduğunu, zengin gibi görünmeye çalıştığını böyle davranmanın onu çok mutlu ettiğini söyledi.

 


Etiket: bahar candan, nihal candan, kara para, ifade, onur apaydın

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA