Nebati “İsrail soykırım yapıyor”
Tarih: 21 Kasım 2023 Salı 13:09

Haber Merkezi


Mersin Ak Parti Milletvekili Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak günlerdir süren İsrail- Filistin savaşı üzerinden İsrail’e yüklendi.

Vekil Nebati paylaşımında İsrail’in çocuk, kadın, yaşlı, yaralı demeden tüm dünyanın gözü önünde soykırım yaptığını söyleyerek “Filistin’de günlerdir süren saldırılarda binlerce masum sivil katledildi.

İsrail; çocuk, kadın, yaşlı, yaralı demeden tüm dünyanın gözü önünde soykırım yapıyor. Filistin’de insanlık suçu işleniyor. Bu vahşice ve insanlık dışı saldırıların bir an önce son bulması ve akan kanın durması tüm insanlığın sorumluluğudur. Bu saldırıları meşru sebeplere sığdırmaya çalışan ve siyonist İsraili destekleyen herkes akan kana ortaktır. Filistinli kardeşlerimize bu vahşeti yaşatan İsraili ve destekçilerini lanetliyorum” diye konuştu


Etiket: nureddin nebati, mersin ak parti millevekili, israil soykırım

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA