Halk Eğitim Merkezinde Filistinliler için kıyafet ve maske üretildi
Tarih: 15 Şubat 2024 Perşembe 20:12

İHA


Karabük’ün Safranbolu ilçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde İsrail’in hava ve kara saldırılarının devam ettiği abluka altındaki Gazze’deki Filistinliler için kıyafet ve maske üretimi yapıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, daha önce Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlerin yaralarının sarılması için Halk Eğitim Merkezinde yürütülen dikim çalışmalarının benzerinin tüm dünyanın sessiz kaldığı, büyük bir acının, dramın yaşandığı Gazzeli kardeşlerine yönelik olarak da yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, "Safranbolu Halk Eğitimi Merkezimizde İsrail'in saldırıları altındaki Gazze'de bulunan kadın ve çocuklar için polar içlik, iç çamaşırı, yeni doğan seti, eşofman takımı, maske ve battaniye üretildi. Usta öğreticilerimiz tarafından tasarımları yapılan ve Halk Eğitim Merkezimizdeki kursiyerler tarafından dikilen 60 parça ürün ve 60 bin maske paketleme işlemlerinin ardından 30 koli ile toplanma merkezi olan Mersin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne oradan da Gazze'de saldırı altındaki Filistinlilere ulaştırılacak" denildi.


Etiket: karabük, safranbolu, halk eğitim merkezi, filistinliler, destek, israil

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA