Mersinli Ahmet Kaplan, Barcelona'da Tenis Turnuvası’nda ikincilik kazandı
Tarih: 26 Mayıs 2024 Pazar 15:17

Bedirhan SUMELİ


Mersinli milli sporcu Ahmet Kaplan, 22-26 Mayıs tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen uluslararası "Tram Barcelona Open Tenis Turnuvası"nda önemli bir başarıya imza attı. Kaplan, dünyanın en iyi tekerlekli sandalye tenisçilerinin yer aldığı bu prestijli organizasyonda tekler ve çiftler kategorilerinde mücadele etti.

ResimTurnuvada 15 farklı ülkeden sporcular yarıştı. Kaplan, Quad kategorisinde teklerde ve çiftlerde partneri Niels Vink ile birlikte ikinci olarak büyük bir başarı elde etti.

Bu başarı, Milli Sporcu Ahmet Kaplan'ın uluslararası arenada ilk defa eli boş dönmediği anlamına geliyor.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kaplan'ın bu önemli başarısını tebrik ederek, gelecekteki müsabakalarda da başarılarının devamını dilediğini belirtti. Ahmet Kaplan'ın elde ettiği bu başarı, Mersin ve Türk spor camiası için gurur kaynağı oldu.

Resim


Etiket: mersin, ahmet kaplan, barcelona, tenis turnuvası, ispanya, ikincilik

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA